Trzy powody, dlaczego warto skorzystać z biura nieruchomości.

  1. Bezpieczeństwo.

Pierwszy i  moim zdaniem najważniejszy z powodów, dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości, podczas zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Naszym zadaniem, jako biura nieruchomości, jest dopełnić wszelkich formalności, sprawdzić stan budynku oraz gruntów oraz zatroszczyć się o przejrzysta sytuację prawną nieruchomości. Korzystając z biura nieruchomości minimalizujemy ryzyko.  Warto się więc zastanowić, czy te dodatkowe kilka procent, stanowiące prowizję biura nieruchomości, nie kupują również spokoju ducha.

2. Doświadczenie.

Jako biuro nieruchomości przeprowadziliśmy już kilkanaście transakcji na naszym lokalnym rynku. Były to szybkie transakcje sprzedaży mieszkań z uregulowaną sytuacją prawną, po grunt pod budowę domu z kilkoma skłóconymi spadkobiercami. Każda transakcja to dla nas nauka, ponieważ spotykamy życiowe, prawdziwe przypadki. Tę wiedzę możemy zastosować później przy kolejnych umowach. Doświadczenie to nowe znajomości i kontakty. Przez okres istnienia naszego biura zaufało nam wielu klientów. Ten kapitał zaufania pozwala nam na zwiększenie zasięgu naszej działalności.

3. Oszczędność Twojego cennego czasu.

Nieważne czy sprzedajesz, czy kupujesz nieruchomość, zawsze zajmuje to ‘’trochę’’ czasu. Jako biuro nieruchomości bierzemy wszystko na siebie. Ty możesz się zająć swoim życiem. My poszukamy swoimi sposobami nowego domu dla Twojej rodziny lub sprzedamy Twoje mieszkania na jak najlepszych warunkach. Zajmiemy się obsługą samej transakcji i formalnościami z tym związanymi. Oczywiście możesz zająć się tym sam, jednak to wiąże się z braniem urlopu w pracy i zapewniamy Cię, że na jednym wolnym dniu się nie skończy. W swojej pracy staramy się usługę pośrednictwa zbliżyć maksymalnie do całkowitej pomocy naszemu klientowi, czyli wyręczać klienta tam, gdzie jest to tylko możliwe.

Comments are closed

Porównaj