Biuro nieruchomości – usługi dla klientów gminy Miechów

Nasze biuro nieruchomości obsługuje tereny powiatu kazimierskiego, a w tym między innymi gminę Miechów. W ofercie mamy ogłoszenia dotyczące sprzedaży działek, mieszkań i domów, a oprócz pośrednictwa w zakupie gwarantujemy także fachowe doradztwo i niezbędną pomoc w kwestiach formalnych. Jeśli są Państwo zainteresowani skredytowaniem inwestycji, chętnie doradzimy w wyborze najlepszej opcji. Mamy stały kontakt z bankami, agentami finansowymi, dlatego w razie potrzeby zajmiemy się zaplanowaniem finansowania.

Kupno mieszkania przez biuro nieruchomości jest z pewnością wygodne i wiąże się ze sporymi oszczędnościami zarówno czasu, jak i pieniędzy. Samodzielne poszukiwania lokum na rynku nie da Państwu tyle możliwości, co współpraca z agentem, dzięki której macie dostęp do różnorodnych ogłoszeń sprawdzonych od strony prawno-formalnej. Na stronie znajdziecie oferty biura nieruchomości z Opatowca, Prochowic, Miechowa i wielu okolicznych miejscowości.

Czym zajmują się agenci mieszkaniowi?

Agenci nieruchomości w naszym biurze mają pełne kwalifikacje i niezbędne kompetencje do świadczenia usług pośrednictwa sprzedaży. Znajomość obowiązujących przepisów i praca zgodnie z Kodeksem Cywilnym oraz Ustawą o gospodarce nieruchomościami gwarantuje Państwu rzetelną pomoc na każdym etapie transakcji. Ponadto agent zawsze pracuje zgodnie z zasadami etyki zawodowej i wykonuje wszelkie powierzone czynności z należytą starannością. Ochrona interesów osób, na rzecz których świadczone są usługi to dla nas priorytet.

Porównaj